بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جانبازان سند افتخار و مجموعه ارزشمند جامعه هستند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،اعضای هئیت ورزشی جانبازان و معلولین با حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفت وگو کردند.امام جمعه گفت :جانبازان سند افتخار و مجموعه ارزشمند جامعه هستند

حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در راستای تکریم هیات ورزشهای جانبازان و معلولان اظهار داشت: این هئیت ورزشی به نام جانبازان و معلولان است که هر دو قشر دچار نقصی شدند و این نقص خود یک افتخاری است یعنی افتخار جانبازی بالاترین نعمت خداوند است.

وی گفت: جانبازان و معلولان دچار یک کمبود و نقصی در زندگی شدند که مانع از پیشرفت آنها نیست اما همه آحاد جامعه باید توجه به جبران و تکریم داشته باشند.

امام جمعه شهرستان قدس بیان کرد: در شیوه معماری و شهرسازی در راستای نحوه خدمات دهی و گاهی در برخورد هایمان با جانبازان و معلولان دچار مشکلاتی هستیم.

وی افزود: امروز جانبازان و معلولان نیاز به تقویت روحیه و نشاط دارند و حفظ سلامتی آنها باید مورد توجه مسئولان مربوطه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: در تمام دنیا معلولین مورد توجه قرار میگیرند و به واسطه عواطفی که در بشریت وجود دارد باید مورد تکریم قرار بگیرند و این نیازمند فرهنگ سازی ویژه در حوزه های مختلف در جامعه می باشد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت