بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جانباز ۷۰ درصد «زواره داغسر» به شهدا پیوست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،«زواره داغسر» جانباز ۷۰ درصد که در منطقه بازی دراز سرپل ذهاب با اصابت گلوله مجروح و به درجه جانبازی نائل شده بود، پس از سال‌ها تحمل درد و رنج مجروحیت به همرزمان شهید خود پیوست.

مراسم تشییع و تدفین این جانباز گرانقدر امروز (چهارشنبه) با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، جناب آقای دکتر حق وردی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای گلی کانی فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، نیروهای سپاه و بسیج و انتظامی، دیگر مسئولین، خانواده معظم شهدا و با حضور باشکوه مردم ولایتمدار شهرستان در آرامستان بهشت فاطمه سلام الله علیها برگزار شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت