بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جشن بزرگ یلدای زینبی در مصلی شهر قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) جشن ویژه ی تلفیقی یلدای زینبی باهمکاری حوزه علمیه حضرت باقرالعلوم علیه السلام،قرارگاه فرهنگی نمازجمعه شهرقدس در مصلی برگزار شد.

این جشن با حضور ۱۰۰ نفر از نونهالان و نوآموزان عزیز کانون فرهنگی هنری ومهدقرآن آدینه مصلی با برنامه‌های ویژه و متنوع با حضور مادران عزیز آنها و تعدادی از طلاب و مربیان و کادر حوزه علمیه باقرالعلوم( علیه السلام) در فضایی شاد و مفرح برگزار شد.

این مراسم با حضور خواهر شهید ارغوانی ازشهدای مدافع حرم رنگ و بوی خاصی به خود گرفت و خواهر شهید از فداکاری‌های برادرش برای دفاع از حرم اهل بیت گفت و وی افزود احترام به پدر و مادر سر لوحه ی کار این شهید بزرگوار بود.

در اثنای برنامه از مادران عزیز مدافع سلامت که در شغل شریف پزشکی، پرستاری و بهیاری به جامعه خدمت می کنند نیز تقدیر شد و همچنین به عزیزانی که نام آنها مزین به نام حضرت زینب (سلام الله علیها) بود نیز هدایایی تقدیم شد.

✓حضور گرم ننه سرما ✓ اجرای تئاتر گونه مجریان✓اجرای سرود✓بازی و مسابقه و ✓عکاسی ویژه با دکور خاص یلدایی✓تقدیم پک های پذیرایی به همراه ✓هدیه های یلدایی تاج و تل با تم هندوانه از برنامه‌های دیگر این مراسم بود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت