بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس صبح امروز با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس صبح امروز با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه، معاون فرماندار، دادستان، فرمانده نیروی انتظامی، شهردار و روسای ادارات مربوطه برگزار شد.

در این جلسه خانم معروفی بعنوان مسئول دبیرخانه ستاد امر به معروف شهرستان معارفه و از زحمات خانم سیاوشی مسئول دبیرخانه سابق ستاد قدردانی شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت