بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه تفسیر قرآن ویژه روحانیون شهرستان قدس

صبح امروز به همت حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، اولین جلسه تفسیر قرآن ویژه روحانیون در سال جدید و در ایام ماه شعبان و در آستانه ماه مبارک رمضان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز به همت حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، اولین جلسه تفسیر قرآن ویژه روحانیون در سال جدید و در ایام ماه شعبان و در آستانه ماه مبارک رمضان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

لازم به ذکر است که جلسات مذکور هرهفته روزهای یکشنبه ساعت ۸ صبح در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار می‌شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت