بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه تقدیر و تشکر از مبلغین توسط اداره تبلیغات اسلامی و مدیر حوزه علمیه خواهران حضرت باقر العلوم علیه السلام با حضور امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز جلسه تقدیر و تشکر از مبلغین توسط اداره تبلیغات اسلامی و مدیر حوزه علمیه خواهران حضرت باقر العلوم علیه السلام با حضور امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

این تقدیر در جهت فعالیت تولیدی و توزیعی مبلغین در حوزه بهداشت و سلامت انجام شد.

تولید ماسک، بسته بندی و توزیع مواد غذایی و بهداشتی از جمله فعالیت های این مبلغین خواهر بود.
در پایان این جلسه یکی از مبلغین گوشواره طلای خود را در راستای فرمایش رهبر انقلاب و رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه جهت کمک به نیازمندان در اختیار امام جمعه شهرستان قدس قرار داد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت