بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه ستاد ساماندهی مساجد شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،این جلسه با مدیریت امام جمعه شهرستان قدس و با حضور فرماندار محترم، شهردار محترم، مدیر محترم رسیدگی به امور مساجد تشکیل شد. در این جلسه، در خصوص سه مسجد بازدید میدانی به عمل آمد. (مسجد قمر بنی هاشم علیه‌السلام – محله استقلال / مسجد امام محمد باقر علیه‌السلام – شهرک شهید عزیزی / مسجد قائم آل محمد”عج” – بلوار مصلی) و در خصوص مشکلات آنها تصمیماتی اتخاد گردید و در خصوص ۳ مسجد در کوی فرزان، در کوی الهیه و مسجد صاحب‌الزمان علیه‌السلام نیز مشکلات آنان بررسی و جهت رفع آن راهکار هایی اتخاذ گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه اظهار داشت: اولین و مهمترین اقدام مدیریتی در نگاه حکمرانی دینی اقامه نماز و ساخت مسجد و محور قرار دادن آن برای سایر فعالیت ها است.

فرماندار شهرستان قدس نیز گفت: مساجد نقش بسزایی در اعتلای فرهنگ اسلامی جامعه دارند و اگر به آنها بها داده شود، آمار بزهکاری در شهر به مراتب کاهش می‌یابد.

شهردار شهرقدس در پایان تصریح کرد: نسبت به حل مشکلات مساجد با جدیت پیگیری می‌کنیم.

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت