بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان قدس با موضوع تمهیدات لازم برای بازگشایی مصلی و اقامه مجدد نماز جمعه با حضور امام جمعه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،عصر دیروز جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان قدس با موضوع تمهیدات لازم برای بازگشایی مصلی و اقامه مجدد نماز جمعه (هنگام اعلام ستاد مقابله با کرونا و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور ) با حضور امام جمعه، رئیس ستاد و معاونت های ستاد برگزار شد.

لازم بذکر است از تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۸ با پیشنهاد ستاد مقابله با کرونا و تصمیم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و بمنظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، نماز جمعه در سراسر کشور موقتا تعطیل شد و ان شاءالله پس از اعلام رسمی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور مجددا نماز جمعه اقامه خواهد شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت