بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش در راستای جایگاه والا و ارزشمند این شورا اظهار داشت: شورای آموزش و پرورش مرجع سیاستگذاری فعالیت های آموزشی، فکری و معنوی نیز می باشد و حضور مسئولان در کنارهم می تواند ارزشمند باشد.

بنده از ساماندهی بسیار خوب پروژه مهر که انجام شد و سایر اداراتی که همکاری کردند تشکر می کنم.

برنامه ابتکاری تجلیل از حائزین رتبه های برتر کنکور در شهرستان بسیار طرح خوبی است و امیدوارم جوانان با این نوع تشویق ها بتواند رتبه های بالاتری کسب کنند و هود ارزیابی باید انجام شود و مقایسه آماری سال های گذشته و سال جاری قابل تامل است.

وی با تاکید به حضور خبرنگاران دانش آموزی و در خصوص جایگاه اجتماعی آنها و ظاهر آراسته و با عفت دانش آموزان بیان کرد: فعالیت شما خبرنگاران دانش آموزی بار اخلاق و رفتار پسندیده و در شان دانش آموز مسلمان در تراز انقلاب اسلامی است.

امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: طرح نماد بسیار ارزشمند است و شورای آموز ش و پرورش باید از مشاور و مسئول اجرای این طرح در جلسات برای ارارئه گزارشات حضور داشته باشد چون که با توجه به محاسن طرح و نیاز آن در فضای امروز آموزشی دیده می شود.

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت