بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه شورای اداری شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام رضا جوکار عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان قدس به اتفاقات و خسارات اغتشاشات ۹۸ اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه امسال معرفت و بصیرت مردم، تدابیر دولت، همبستگی و انسجام مدیریتی در شهرستان و تلاش شبانه روزی نیروهای مخلص تأمین امنیت همه در کنار هم باعث شد از خیلی از مسائل پیشگیری شود و اتفاق ضد امنیتی رخ ندهد.

وی در ادامه در واکنش به افرادی که سعی دارند، شهرستان قدس را ناامن جلوه دهند، گفت: این افراد در فضای مجازی همان حرفی را میزنند که دشمن می‌گوید مبنی بر اینکه شهرهای اطراف تهران امنیت ندارد و دستگاه‌های فرهنگی تعطیل است و می‌خواهند ما را سرگرم حواشی کنند و از متن کار که خدمت به مردم، تسریع در اجرای امور مردم و ارتقای رضایتمندی آن‌ها است، بازدارند، تلاش دشمن در ناامن جلوه دادن شهرهای اطراف تهران محکوم به شکست است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت