بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه و با حضور وحید گلیکانی فرماندار و دیگر اعضای محترم این شورا، در یادمان شهدای گمنام شهرستان قدس برگزار شد.

یکی از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه که در انتها به عنوان مصوبه جلسه تصویب شد، به شرح ذیل می‌باشد:

منشور جامع حجاب و عفاف ویژه کارکنان ادارات توسط دبیرخانه فرهنگ عمومی با استفاده از نظرات نخبگان و هیأت اندیشه ورز، تهیه و به ادارات ابلاغ گردد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت