بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه شورای معاونین قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس با حضور امام جمعه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،جلسه شورای معاونین قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس با حضور امام جمعه محترم، مدیر اجرایی و معاونت های قرارگاه صبح امروز در دفتر امام جمعه شهرستان قدس برگزار گردید.
حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبیین اهداف قرارگاه فرهنگی و تشریح وظائف معاونت ها، خواستار استفاده از همه ظرفیت ها و حضور همه شخصیت ها و گروه ها در قرارگاه فرهنگی شد و از معاونت های قرارگاه خواست در جهت فرهنگی اجتماعی با استفاده از همه ظرفیت ها به ادارات و نهادهای فرهنگی شهرستان کمک نمایند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت