بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه شورای ناحیه امام موسی صدر (امور مساجد) شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز؛ جلسه شورای ناحیه امام موسی صدر (امور مساجد) شهرستان قدس برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با اشاره اینکه در آستانه دهه امامت و ولایت قرار داریم اظهار داشت: ایام نورانی دهه امامت و ولایت ((عیدسعیدقربان تا عید سعیدغدیرخم)) فرصتی ارزشمند برای تبیین، تبلیغ و تشریح فلسفه غدیر و ترویج مبانی اهل بیت علیهم السلام است.

وی در ادامه به نقش اساسی مساجد اشاره کرد و افزود: مساجد در گام دوم انقلاب نقش ایفا کنند و مساجد نباید به سادگی از کنار این منشور جامع و کامل عبور کنند.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار با اشاره به اجرای طرح هر مسجد یک خانه تصریح کرد: در این طرح محوریت امر مساجد به عنوان پایگاه های اجتماعی شهرستان و محور اصلی برای جمع آوری کمک های مردمی هستند و بناست این طرح توسط جهادگران بسیجی در مناطق سیل زده اجرایی گردد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت