بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران مشترک با شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، پیش از ظهر دوشنبه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران مشترک با شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان قدس، استاندار تهران، فرماندار و روسای ادارات شهرستان و استان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مقیمی استاندار تهران در این جلسه خواستار ایفای نقش پر رنگ تر سازمان فنی و حرفه ای در کمک به بازگشت معتادان متجاهر پس از سم زدایی شد و افزود: نیاز به حضور قوی تر سمن ها در این مورد احساس می شود، باید زمینه پذیرش اجتماعی پس از خروج معتادان از مراکز نگهداری و بازگشت آنها به جامعه فراهم شود.

 

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت