بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان قدس

مجموعه درمانگاه، بوستان، خانه فرهنگ و مسجد امسال مقدمات ساخت و ساز شروع و پس از تکمیل با حضور مردم و مسئولین محله افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان قدس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

امام جمعه شهرستان قدس:
پروژه‌های محرومیت‌زدایی اقدامی در جهت خدمت‌گزاری به مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته در محله های محروم در قالب قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان، اظهار داشت:

توجه مسئولین و اقدامات جهادی بسیج در سال ۱۳۹۹ سطح استانداردها و توقعات به حق مردم در محله های محروم را تا حدودی تامین کرد و امسال مدیران ادارات خدمات رسان برنامه های زیر ساختی برای مناطق محروم شهرستان قدس در نظر گرفتند.

ایشان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده بصورت جهادی در محله های کم برخوردار افزود: شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه زمینی که برای اداره آب در نظر گرفته شده را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

امام جمعه شهرستان قدس بیان داشت: مجموعه درمانگاه، بوستان، خانه فرهنگ و مسجد امسال مقدمات ساخت و ساز شروع و پس از تکمیل با حضور مردم و مسئولین محله افتتاح خواهد شد.

ایشان خاطرنشان کرد: اقدام جهادی در هفته اول ماه مبارک رمضان در محله خیابان امام سجاد علیه السلام توسط فرمانداری وظایف هر یک از ادارت ابلاغ و تقسیم بندی کار صورت گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار تصریح کرد: اگر امروز قرارگاه‌ محرومیت زدایی در شهرستان قدس تشکیل شده است می‌خواهد بگوید این قرارگاه خدمت‌ گزار مردم است.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت