بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه قرارگاه محرومیت زدایی منتظران ظهور شهرستان قدس با امامان و مدیران مناطق ۲۰گانه شهرستان قدس در مصلی بزرگ شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعغه شهرستان قدس ،عصر امروز جلسه قرارگاه محرومیت زدایی منتظران ظهور شهرستان قدس با امامان و مدیران مناطق ۲۰گانه شهرستان قدس در مصلی بزرگ شهرستان برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد برای توزیع مناسب سبدهای غذایی و بهداشتی در مرحله دوم و سوم ،بصورت منطقه ای و مسجد محور اقدام شود تا از موازی کاری و محروم شدن عده ای از نیازمندان جلوگیری شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت