بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه مشترک عوامل برگزار کننده انتخابات شهرستان قدس 

به گزارش روابط عمومی  و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه مشترک عوامل برگزار کننده انتخابات با حضور امام جمعه شهرستان قدس، فرماندار، دادستان، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار، معاونین فرماندار، مسئول شورای نگهبان، رئیس ستاد نماز جمعه و دیگر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

امام جمعه شهرستان قدس بیان داشت: مردم در انتخابات سیلی های انتقام خون سردار سلیمانی را به گوش دشمن خواهند زد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: عزت و آزادی کشور همراه با دو شاخصه جمهوریت و اسلامیت یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) است. انتخابات نماد جمهوریت و اسلامیت نظام است.

وی افزود: انتخابات باعث شکوه و عظمت انقلاب اسلامی خواهد بود و در ۴۰ سال گذشته نیز همین گونه بوده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر از پدیده یکتا در جهان می دهند و عظمت بیش از پیش انقلاب اسلامی و تمدن سازی انقلاب اسلامی و شکست و اضمحلال دشمنان ملت و مملکت نشان دهنده پدیده یکتا در دنیا هستند و این از وعده های تخلف ناپذیر الهی است.

امام جمعه شهرستان قدس بیان داشت: ما کارگزاران نظام و خدمت گزاران مردم، برای برگزاری انتخابات پرشور با گفتار، رفتار، عملکرد و نوع خدمات به مردم تا می توانیم تلاش و سرمایه گذاری کنیم و به مردم روحیه دهیم و دلگرمی ایجاد کنیم. باید تمام تلاش بر روی کارآمدن دولت جوان انقلابی باشد.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری انتخابات سالم بیان داشت: انتخابات سالم باید در طراز انقلاب اسلامی باشد و حق و حقوقی از کسی تضییع نشود. همانطور که هیئت های اجرایی در بررسی ها و هیئت های نظارت شورای نگهبان در بررسی ها اعلام بی طرفی کردند و تنها جانب مردم و انقلاب هستند، در اسرار کاندیداها حافظ اسرار آنها هستند و دلیل رد و تایید صلاحیت ها را اعلام علنی نمی کنند و آبروداری می کنند، این ها از زیبایی های نظام است و نشان از اصل بی طرفی و تقوای سیاسی است.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار تصریح کرد: هدف ما برگزاری انتخابات سالم و بی طرف است. همانطور که رای مردم حق الناس است شکوه انتخابات هم حق الناس است و اگر کسی دلسردی ایجاد کند یا انتخابات را تضعیف کند حق مردم و حق نظام اسلامی را تضییع کرده و در زمین دشمن بازی کرده است.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت