بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه هفتگی تفسیر قرآن توسط امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،جلسه هفتگی تفسیر قرآن توسط حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در مسجد جامع شهر در خصوص آیات سوره مبارکه احزاب برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه از تفسیر سوره مبارکه احزاب که به آیه ۳۳(آیه تطهیر) رسیده است بیان داشت: حدیث شریف کساء که موید بر آیه شریفه تطهیر است بر جایگاه رفیع و والای اهل‌بیت علیهم‌السلام دلالت دارد و علاوه بر دلالت های کلامی و عقیدتی، سرشار از نکات تربیتی و خانوادگی است.

لازم به ذکر است جلسه تفسیر هفتگی قرآن کریم، شنبه شب ها در مسجد جامع شهرستان برگزار خواهد شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت