بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه هفتگی ستاد نمازجمعه عصر امروز با حضور امام جمعه شهرستان قدس، معاونین و اعضای ستاد

جلسه هفتگی ستاد نمازجمعه عصر امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، معاونین و اعضای ستاد در سالن جلسات دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،

مام جمعه شهرستان قدس ضمن تشکر از نقش آفرینی جوانان اظهار داشت: فضای نماز جمعه را با حضور جوانان و برنامه های شایسته در راستای گام دوم انقلاب اسلامی پر کنید و این روند کمی و کیفی را حفظ و توسعه دهید.

همچنین در خصوص برنامه های مناسبتی از جمله روز پرستار، فاطمیه، دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی تصمیماتی اتخاذ گردید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت