بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه هفتگی ستاد نماز جمعه شهرستان قدس

امام جمعه شهرستان قدس: حضور فعال نوجوانان و جوانان در نمازجمعه با محوریت تقویت معنویت، اخلاق و بصیرت

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،جلسه هفتگی ستاد نماز جمعه عصر روز گذشته با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، رئیس و معاونین و اعضای ستاد در سالن جلسات دفتر امام جمعه برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه ضمن تبریک ایام ماه رجب و دهه مبارکه فجر اظهار کرد: کادرسازی و نیروسازی در قرارگاه فرهنگی نماز جمعه، باید با کمک و رهنمودهای پیشکسوتان صورت گیرد.

وی افزود: برای حضور نوجوانان و جوانان، باید یک هدف متعالی ساخت یعنی در کنار فعالیت برای برپایی نماز جمعه که پاداشش بی‌اندازه هست، باید کار معرفتی و تربیتی قوی انجام داد.

امام جمعه شهرستان قدس در پایان تصریح کرد: کیفی سازی برنامه ها، با معنویت، تقوا و اخلاص باید پیش برود؛ باید کار های برگزاری نماز جمعه شهرستان را مسجد محور پیش ببریم به گونه‌ای که هر هفته، یک مسجد عهده‌دار هماهنگی ها و انجام کارهای لازم برای اقامه این نماز پر فضیلت باشد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت