بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور شهرستان قدس

صبح امروز جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور شهرستان قدس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه اظهار داشت: تقارن برنامه ریزی اردوی راهیان نور در ایام دهه امامت و ولایت پیامش رهسپاریم با ولایت تا شهادت است.

وی افزود: راهیان نور یک دانشگاه، کلاس درس، هویت بخش انسان ساز و جامعه پرداز معرفت افزایی و بصیرت بخش است.

وی گفت: راهیان نور جریان فرهنگی موثر که در عمق جان بازدیدکننده اثرگذار، معرفت بخش و برخاسته از بینش و نگرش است.

امام جمعه شهرستان قدس بیان کرد: فضای ارزشمند راهیان نور را در مباحث پرورشی آموزش و پرورش جدی بگیریم و برای معلمین و مربیان پرورشی هم این اردوی معنوی می تواند یک کارگاه باشد و راهیان نور بهترین بستر تربیتی و پرورشی در این فضای آموزشی است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت