بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه هماهنگی و عملیاتی اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در قرارگاه محرومیت زدایی منتظران ظهور شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،جلسه هماهنگی و عملیاتی اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در قرارگاه محرومیت زدایی منتظران ظهور شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه، مدیر اجرایی قرارگاه فرهنگی، مسئول ستاد نماز جمعه، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و دیگر اعضا عصر امروز در دفتر امام جمعه شهرستان قدس برگزار گردید.

در این جلسه، شهرستان قدس به مناطق ۱۹گانه جهت اجرای رزمایش و توزیع کمک های سپاه و ادارات و خیرین بین محرومین و نیازمندان تقسیم بندی شد.

رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه با رمز لبیک یا امام بدنبال فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی و با کمک های خیرین و مسولین محترم از نیمه شعبان تا عید سعید فطر در شهرستان قدس در حال اجرا می باشد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت