بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جلسه ویژه رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا و جانبازان

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه ویژه رسیدگی به مشکلات جانبازان صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، رئیس شورای شهرستان، مشاور امور ایثارگران فرماندار، رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان قدس در دفتر فرمانداری قدس برگزار شد.

در این جلسه بر لزوم تسریع و رسیدگی بیشتر به امور خانواده معزز شهداء و ایثارگران و جانبازان گرانقدر بحث و تبادل نظر گردید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت