بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جهاد تبیین تکلیف امروز جوانان

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، نشست مشورتی جوانان با امام جمعه شهرستان قدس با موضوع جهاد تبیین با حضور فرماندار برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این نشست اظهار داشت: از فرصت جوانی برای ارتباط بیشتر داشتن با خدا استفاده کنیم و رابطه با ولی خدا را تقویت کنیم.

وی افزود: عالم محضر خداست و در فضای مجازی نیز باید اخلاق را رعایت کرد.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: امروزه رفت‌وآمد و گفت‌وگوها که در فضای حقیقی انجام می‌شود در فضای مجازی نیز صورت گرفته و باید در تربیت نفس در هرحال توجه داشت.

ایشان با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر بیان کرد: آزادسازی خرمشهر نماد وحدت ملت ایران است و جوانان برای فتح خرمشهرهای جدید باید از خداوند کمک خواسته و با یکدیگر وحدت داشته و تحت فرماندهی یک رهبر باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار خاطرنشان کرد: جوانان باید نقشه های دشمن را شناخته و اهداف و راهبردهای کلان انقلاب اسلامی را دنبال کنند.

در ادامه تاکید کرد: وظیفه جوانان جهاد تبیین و انجام دستور مقام معظم رهبری است.

امام جمعه شهرستان قدس خطاب به جوانان گفت: برای انجام جهاد تبیین از طریق آموزش و ارتباط اثرگذار با مردم می توان اقدام کرد.

در ادامه این نشست جمعی از جوانان طرح های در زمینه جهاد تبیین که از الزمات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می باشد را مطرح و به اهمیت مسئله پرداختند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت