بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حجت الاسلام والمسلمین جوکار: امروز عامل اقتدار ما ایمان و فرهنگ ناب اسلامی است/ جمهوری اسلامی در دنیا مقتدر است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اقتدار با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی، مسئولان شهرستانی و مردم شهید پرور و ولایتمدار شهر به همت ستاد یادواره ابرار در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

امام جمعه شهرستان قدس در این مراسم با اشاره به عظمت یادواره شهدای اقتدار که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد شهدا دایر شده است، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و این یعنی آنچه در جامعه نیاز است فرهنگ شهادت است و فضای حاکم بر جامعه و آن روحیه مقاومت، جهاد، ایثار و شهادت طلبی که این فرهنگ در جامعه حاکم باشد جامعه را بیمه می کند.

وی عنوان کرد: امروز با اقتدار، عزت و سربلندی در نظام مقدس جمهوری اسلامی زندگی می کنیم که به برکت خون شهدا است.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار گفت: تمام دغدغه سران استکبار امروز این شده است که چطور با نفوذ جمهوری اسلامی در دنیا مقاومت کنند و امروز شاهد هستیم انقلاب اسلامی بعد از چهاردهه از عمر مبارک و ارزشمند خود توانسته خواب را از چشم سران استکبار بگیرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت