بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حجت الاسلام والمسلمین جوکار: شهرقدس با کمبود اورژانس مواجه است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح روز شنبه ۱۸ آبان، مدیر اورژانس شهرستان قدس با حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: شهرستان با وجود تراکم جمعیتی، بافت شهری، ترافیک نیازمند افزایش پایگاه اورژانس می باشد.

ایشان با توجه به استقرار پایگاه های موجود در سطح شهرستان تاکید کرد: جای اورژانس و آتش نشانی در شهرک صنعتی خالی است و با توجه به نوع کاربری این شهرک و خطرآفرین بودن و وسعت شهرک باید نگاه ویژه ای شود.

امام جمعه شهرستان قدس با بیان اینکه ۶دقیقه مدت زمان رسیدن اورژانس به بیمار در شهر است و گاهی بیشتر گفت: عدم برخورداری از تعداد پایگاه‌های کافی و عدم افتتاح بیمارستان سبب این تأخیر زمانی است.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت