بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور امام جمعه در جمع اعتکاف کنندگان رمضانیه

به‌ گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،پیش از ظهر امروز امام جمعه شهرستان قدس در اعتکاف رمضانیه مسجد جامع شهرستان قدس در جمع دانش آموزان، دانشجویان و طلاب حضور یافت.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این اعتکاف نکاتی را خطاب به جوانان گفت:

اعتکاف در فصل اُنس با قرآن

✔️اعتکاف آن هم در فصل جوانی فرصت ویژه ای است که خدا وند به شما جوانان داده است.

✔️خداوند دست شما جوانان را گرفته و به منبع خیر و خوبی ها وصل کرده است.

✔️خداوند دوست میدارد جوانی را که قرآن تلاوت می کند.

✔️جوانان در این فصل با امام زمان(عج) عهد و پیمان ببندند و در این گام دوم انقلاب اسلامی گام ها را محکم بردارند و آماده شوند برای جهانی سازی انقلاب اسلامی

 

برچسب‌ها:

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت