بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور امام جمعه شهرستان قدس به همراه مسئولین شهری در حسینیه حضرت زینب سلام الله علیها

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه دیروز و در اولین روز ماه محرم امام جمعه شهرستان قدس به همراه فرمانده نیروی انتظامی، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس ستاد نماز جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی در حسینیه حضرت زینب سلام الله علیها حضور یافت.
امام جمعه شهرستان قدس در حسینیه حضرت زینب سلام الله علیها در جمع خادمین اباعبدالله الحسین علیه السلام اظهار داشت: پیرغلامی سعادت است و راه نوکری آقا ادامه دارد.
«اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه»حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بیان کرد: ایام ماه محرم مقطع ظهور و بروز نور امام حسین (علیه‌السلام) است که شدت این بروز و ظهور را در ماجرای اربعین مشاهده می‎کنیم.
وی تصریح کرد: خداوند شدت اثرگذاری نور امام حسین (علیه‌السلام) در دنیا و قلوب مردم را تا حدی زیاد می‎کند که حتی آن فرد مشرک یا کافر را از آن سوی دنیا تحت تأثیر قرار می‌دهد و به کاروان کربلا ملحق می‎کند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت