بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور امام جمعه شهرستان قدس در سکوی تماشاچیان برای تشویق نوجوانان شهرقدس

برگزاری مسابقه فوتسال در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، عصر روز گذشته، مسابقه بزرگ فوتسال بین نوجوانان شهرقدسی با عنوان تیم آینده سازان و تیمی متشکل از پیشکسوتان پرسپولیس، استقلال و هنرمندان صدا و سیما، در سالن فوتسال امام علی علیه‌السلام دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این مسابقه پرشور و نشاط که با برد تیم آینده سازان این شهرستان همراه بود، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، رییس کمیته امداد،رییس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی دیگر از مسئولین و مردم علاقمند به این رشته شاهد این بازی بودند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت