بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور باشکوه نوجوانان و جوانان بسیجی و انقلابی در نماز جمعه شهرستان قدس/تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،نماز جمعه عبادی سیاسی شهرستان قدس همزمان با هفته بسیج دانش آموزی با حضور نوجوانان و جوانان بسیجی و انقلابی در مصلی بزرگ شهرستان قدس برگزار شد.

سخنرانی پیش از خطبه ها، قرائت قرآن و اذان برعهده دانش آموزان بسیجی بود و در حاشیه این مراسم نمایشگاه شهدای دانش آموز برپا شد.

فاطمه علیزاده، دانش آموز بسیجی در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته اظهار داشت: بسیج دانش آموزی از جمله تشکل های انقلابی و امین و تنها تشکل دارای مصوبه قانون مجلس شورای اسلامی و هیئت وزیران است که در جهت تعالی تربیتی و رشد انقلابی دانش آموزان تلاش می کند. گروه های مومن و انقلابی باید هرکاری را که امکان پذیر است در چهارچوب قوانین و مصلحت کشور انجام دهند.

حجت الاسلام والمسلمین موحد خطیب موقت نماز جمعه شهرستان قدس با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: جوانان انقلابی چشم امید برای رسیدن به حکومت جهانی اسلامی هستند. جوانان و نوجوانان در دوران دفاع مقدس با رشادت های خود ایفای نقش کردند و در گام دوم انقلاب نیز جوانان و نوجوانان دین محور نقش مهمی در جامعه دارند و میدان دار خواهند بود.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت