بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور با شکوه نماز گزاران جمعه در مصلی بزرگ شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،نماز عبادی سیاسی جمعه امروز(۱۹مهر۹۸) با حضور پرشور مردم خداجو و آحاد مختلف جامعه در میعادگاه‌های نماز جمعه شهرستان قدس به امامت حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار اقامه شد.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی تبار، رئیس عقیدتی سیاسی دژبان کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته اظهار داشت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارتش دنیا امتیازات بسیاری دارد. از جمله ویژگی های ارتش ایران با ارتش جهان اعتماد به باورهای دینی، شهادت طلبی، ولایت مداری، التزام به قوانین دینی و ارزش های اسلام است.

حجت السلام و المسلمین جوکار، خطیب نماز جمعه شهرستان قدس ضمن تاکید بر اینکه تنها نسخه شفابخش و درمان بیماری اقتصادی، اقتصاد مقاومتی کشوراست و مسئولین بیشتر به منابع انسانی و امکانات داخلی کشور توجه داشته باشند، تصریح کرد: افزایش ۵۰ درصدی قیمت نان بدون توجه به کیفیت نان و کمیت، موجب ایجاد تورم در کالاهای دیگر نیز شده است و در کنار آن قیمت نایلون بی کیفیت هم افزایش یافته که باید برخورد شود. مسئولان باید به موضوعات اساسی جامعه رسیدگی کنند نه اینکه به دنبال مسائل حاشیه ای باشند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت