بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور خدام حرم رضوی در سپاه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز، امام جمعه به همراه خادمیاران رضوی و خادمان و حاملان پرچم متبرک حرم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه‌السلام در سپاه شهرستان قدس حضور یافتند.

در این حضور مبارک، خدام رضوی علاوه بر اهدای بسته های تبرکی به سبزپوشان سپاه پاسداران، مدال افتخاری خدامی حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را نیز به فرمانده سپاه اهدا کردند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت