بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور ریاست محترم جمهور در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،ظهر امروز، حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهور، با حضور در شهرستان قدس، از محله اسلامی محمد آباد بازدید و به درد دل مردم گوش کرد.

در این بازدید، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، دکتر منصوری استاندار تهران، آقای گلیکانی فرماندار، دکتر حق‌وردی نماینده مجلس و جمعی دیگر از مسئولین شهری، وی را همراهی کردند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت