بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حمایت امام جمعه شهرستان قدس از نیروی انتظامی در قبال تحریم آمریکا

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز امام جمعه در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان قدس حضور یافت و از زحمات این نیرو در ایامی که آمریکای جنایت کار نیروی انتظامی را تحریم کرده است تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار اظهار داشت: پلیس واقعی یعنی پلیس اخلاق مدار ایران که در تمام اتفاقات در صحنه حضور میابد و امروز تحریم پلیس ایران توسط آمریکای جنایتکار، نشان از کارآمدی و اقتدار این نیروی خدوم و زحمتکش است.

ایشان گفت: امروز دنیا شاهد بی رحمی پلیس آمریکا است پلیسی که با رفتار وحشیانه خود نقاب از چهره آمریکا برداشت و این تفاوت بین پلیس جمهوری اسلامی ایران و پلیس غرب را نشان می دهد که تفاوت بین ارزش ها و ضد ارزش ها است.

امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: باید تحریم شدن نیروی انتظامی توسط امریکا را به شما تبریک گفت و به این تحریم شدن افتخار کنید که دشمن متوجه قوت و قدرت شما شده و ضعف و زبانی خودش را آشکار کرده است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت