بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حمایت مردم شهرستان قدس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به تروریست خواندن دولت آمریکا به این نهاد مقدس، پس از نماز عبادی سیاسی جمعه با حضور آحاد نمارگزاران در شهرستان قدس برگزار شد.

مردم شهرستان قدس همزمان با دیگر نقاط ایران اسلامی پس از اقامه نماز با صلابت جمعه شکوه وحدت خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشته و در تظاهرات علیه اقدام ننگین رئیس جمهور منفور رژیم آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی، حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

انتهای پیام/

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت