بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حوزه هنری باید در خدمت جهاد تبیین و مروج گفتمان انقلاب و ولایت باشد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز آقای حسینی مدیر حوزه هنری انقلاب اسلامی شهرستان قدس، با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: حوزه هنری ظرفیت بسیار خوبی برای تحقق جهاد تبیین و ترویج فرهنگ ناب اسلامی است و لازم است مواضع مهم رهبر معظم انقلاب در اولویت حوزه هنری قرار بگیرد.
ایشان افزود: با استفاده از ظرفیت حوزه هنری میتوان استعداد ها و توانمندی های شهرستان را معرفی نمود.

امام جمعه شهرستان قدس در ادامه بر ایجاد بانک اطلاعات هنرمندان با مشخص نمودن نوع تخصص و توانمندی آنان تاکید نمود.

وی در پایان چهار محور را برای فعالیت حوزه هنری ضروری دانست:

۱. شبکه‌سازی
۲. توانمندسازی
۳. فرهنگ سازی
۴. تعالی بخشی

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت