بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

خدمت به بیماران ،خصوصا بیماری های خاص قطعا یکی از عبادات ارزشمند نزد خداست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز امام جمعه شهرستان قدس حجت الاسلام و المسلمین جوکار به مناسبت روز بیماری های خاص و صعب العلاج با هیئت مدیره انجمن بیماری های خاص شهرستان قدس دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام جوکار ضمن عرض خیر مقدم و تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: خدمت به بیماران ،خصوصا بیماری های خاص قطعا یکی از عبادات ارزشمند نزد خداست .

وی افزود:هرکس کمکی به احیاء شخصی داشته باشد و حتی یک نفر را احیاء کند مانند این است که کل مردم را احیاء کرده است .

در پایان امام جمعه شهرستان قدس ضمن بیان نکاتی برای بهبود روند خدمت رسانی به بیماران از زحمات کشیده شده در این مرکز قدر دانی کرد .

برچسب‌ها:

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت