بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

خدمت به خلق، یکی از جلوه های بندگی خداوند متعال

امام جمعه شهرستان قدس: خدمت به خلق، یکی از جلوه های بندگی خداوند متعال

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه روز گذشته، ضیافت افطاری مسیولین کانون های آستان قدس رضوی در شهرستان، اعضای دفتر نظارت شورای نگهبان، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، آقای گلیکانی فرماندار، دکتر حق‌وردی نماینده محترم مردم در مجلس برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این مراسم، با اشاره به سخنان روز گذشته ولی امر مسلمین جهان، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام، موعظه های نابی بود که برای یک قرن برای خدمتگزاران به مردم کفایت می‌کند.

وی ضمن تأکید بر حدیثی از امیرالمومنین علی علیه‌السلام افزود: فرصت زندگی، غیرقابل بازگشت است؛ در این فرصتی که برای انسان فراهم گشته، باید بندگی خداوند متعال و خدمت به خلق الله را در نظر داشته باشیم. یکی از جلوه های بندگی خداوند، خدمتگزاری به مردم است.

امام جمعه شهرستان قدس در پایان تصریح کرد: در هر جایی که قرار گرفتیم، آنجا را نقطه ثقل بدانیم و تمام توان خود را برای انجام بهترین فعالیت‌ها به کار ببندیم تا در ارزیابی آخرت، شرمنده خود و خدای خود نشویم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت