بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

خدمت به مردم ، ثواب مضاعف عبادت در ماه مبارک رمضان را دارد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،پیش از ظهر امروز مهندس حیدری بخشدار مرکزی و بهمراه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن قبولی طاعات و عبادات، اظهار داشت: عبادات فردی در جای خود اهمیت دارد و کار مهمی که در خدمتگزاری به مردم جلوه زیبایی پیدا می کند کار و عبادت جمعی که ترجمان آن گره گشایی از کار مردم است و در ماه مبارک رمضان ثواب مضاعف دارد.

وی گفت: امروز در سایه وحدت، تعامل و روحیه جهادی باید هم خوب خدمت کرد و هم خدمت خوب را منعکس کرد که این کار در جهت جهاد تبیین است.

وی افزود: دشمن با در دست داشتن امپراتوری رسانه ای القای ناکارآمدی و ناامیدی در جامعه را در اولویت قرار داده است و برای مقابله با توطئه دشمن خدمت خوب را در رسانه ها منعکس کنید.

امام جمعه با اشاره به لزوم توجه جدی به شعار سال بیان کرد: بخشداری مرکز توسط دهیاری ها شرکت های دانش بنیان مستقر در حوزه بخش را شناسایی و مشکلات آنها را احصا و در راستای رفع موانع به مسئولین معرفی نمایند و نیز جوانان و نخبگانی که طرح های دانش بنیان دارند را مورد حمایت و معرفی به مسیولین شهرستان و استان قرار دهند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت