بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

خلاقیت و نوآوری، مهمترین راه برای جذب جوانان به نمازجمعه است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، عصر امروز جلسه قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان قدس با حضور رئیس ستاد نماز و معاونین در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جناب آقای عذیری رییس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس با اشاره به راهکارهای جذب جوانان اظهار داشت: باید با استفاده از ابزارها و روش‌های هنری و رسانه‌ای تلاش شود حضور در نماز جمعه را در بین اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان تقویت و از ظرفیت های آنان در راستای شکوه و پویایی بیشتر دعوت می نماییم.

رییس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس از نمازجمعه به‌عنوان تجلی‌گاه وحدت یاد کرد و گفت: خلاقیت و نوآوری در نماز جمعه یکی از مهم‌ترین راه‌های جذب جوانان به نماز جمعه است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت