بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دشمن از موفقیت شما جوانان ناراحت و عصبانی است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جمعی از ورزشکاران رشته هندبال روز گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع با امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار اظهار داشت: شما جوانان مایه افتخار، پشتوانه و آینده ساز این کشور هستید و آنچه دشمن را هراسان و عصبانی نموده موفقیت و درخشش شما عزیزان است.

امام جمعه شهرستان قدس همچنین افزود: همه مسئولان وظیفه دارند از جوانان حمایت کنند و باید نخبگان و چهره های نام آور شهرمان مانند هنرمندان، ورزشکاران و دیگر مفاخر که برای شهرستان و استان و کشور افتخاری کسب می نمایند مورد تقدیر و از ظرفیت آنها استفاده شود.

در این دیدار مربی و سرپرست تیم هندبال از حمایت امام جمعه و شهردار تشکر و در ادامه اعضای تیم، مطالب خود را در فضای صمیمی با امام جمعه شهرستان گفتگو کردند.

لازم به ذکر است هفته گذشته امام جمعه شهرستان در نشست هفتگی با جوانان متوجه شد که تیم هندبال برای اعزام به مسابقات نیازمند حمایت هستند که با تماس با شهردار محترم، مورد حمایت ایشان قرار گرفتند و رتبه اول مسابقات را کسب نمودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت