بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دشمن به دنبال مدیریت افکار نوجوانان، جوانان و تغییر ذائقه آنهاست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، عصر امروز جلسه قرارگاه جهاد تبیین در دفتر امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه امروز در شرایط ویژه و سرنوشت‌سازی در جهان قرار داریم و اوضاع جهان در تب و تاب است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از سقوط حتمی سوریه جلوگیری کرد، به کمک غزه رفت و اجازه عقب نشینی نداد، از ذبح عراق توسط داعش جلوگیری کرد و امروز شاهد هستیم که انصار حزب الله دارای موشک و پهباد برای مقابله با دشمن است.

وی افزود: دشمنان در ابتدا نسبت به فرهنگ تاخت و تاز کردند اما در کشوری که فضای آن معطر به ایثار و شهادت و قرآن و عترت است با شکست روبرو شدند.

امام جمعه شهرستان قدس با بیان اینکه دشمن پس از شکست در حوزه فرهنگی از فرهنگ کمی ریشه ای تر در مسئله آموزش و تربیتی وارد شده، گفت: پس از پشت سر گذاشتن بحران کرونا و تعطیلی کلاس های درس، مدارس حضوری شدند و به دنبال آن دشمن تمام توان خود را برای هدف قرار دادن آموزش و پرورش و دانش آموزان پای کار آورده است.

وی خاطرنشان کرد: حکمرانی سایبری دشمن با فعالیت های شبانه روزی بدنبال ذائقه سازی رسانه است.

ایشان یادآور شد: در تشکل های فرهنگی و هنری دانشگاه و آموزش پرورش باید بازنگری انجام شود.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار تصریح کرد: امروزه یکی از مسائلی که از اهمیت ویژه‌ای در تمام مشاغل برخوردار است، دشمن به دنبال مدیریت افکار نوجوانان، جوانان و تغییر ذائقه آنان است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت