بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دعای روح‌ بخش عرفه در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،آیین پرفیض و روح بخش دعای عرفه امام حسین (ع) با حضور امام جمعه شهرستان قدس و مردم ولایی و شهید پرور همراه با قرائت دعای عرفه و مناجات خوانی توسط حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی خاتمی در مصلی بزرگ عصر امروز برگزار شد.

همچنین اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محافل دیگر مانند یادمان شهدای گمنام، آستان مقدس امامزادگان حضرتین(ع)، مساجد و حسینیه‌ها حضور یافته و به یاد دعای سیدالشهدا(ع) در صحرای عرفات این دعا را زمزمه و از درگاه الهی طلب استغفار کردند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت