بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دعوت امام جمعه شهرستان قدس از مردم جهت مشارکت حد اکثری در انتخابات

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، متن پیام دعوت امام جمعه شهرستان قدس از مردم جهت مشارکت حداکثری در انتخابات ۲ اسفند۹۸ به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

با سلام و درود به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام راحل(ره) و ارواح طیبه و نورانی شهدا و سلام بر خلف صالح امام ،رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی و درود خدا بر شما مردم مؤمن ، انقلابی ،شهید پرور ، ولایتمدار و همیشه در صحنه که با حضور گسترده و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکبار دیگر در حمایت از اسلام و انقلاب و ولایت ،مثل همیشه به میدان آمدید و دشمنان را ناکام نمودید و در آن آزمون بزرگ در کنار بزرگداشت نام و یاد سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش سربلند بیرون آمدید. فردا جمعه دوم اسفند ماه آزمون بزرگ و سرنوشت ساز دیگری پیش روی ماست ؛اولین انتخابات گام دوم انقلاب اسلامی با دو انتخاب مهم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری که قطعا با استفاده از حق انتخاب سرنوشت ساز خود و رای به کاندیدای اصلح مورد نظر خود حماسه ای نو خواهید آفرید و ندای رهبر عزیز خود را لبیک خواهید گفت.
اینجانب ضمن تاکید مجدد بر بی طرفی خود نسبت به کاندیداهای محترم ، امیدوارم شما مردم عزیز و بصیر و هوشیار با انتخاب فرد اصلح، مجلسی قوی، انقلابی ،کارآمد، شجاع، ولایتمدار و حلال مشکلات کشور را تشکیل دهید.

رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس اول اسفند ۱۳۹۸

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت