بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دهه کرامت فرصتی برای تقویت اخلاق کریمانه در جامعه

همزمان با دهه کرامت، خادمیاران رضوی شهرقدس با امام جمعه دیدار کرده و با برپایی میزهای خدمت، شرکت در برنامه‌های نماز جمعه و ذکر صلوات خاصه فضای امام رضایی در مصلی ایجاد کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، خادمیاران رضوی شهرقدس در سومین روز از دهه کرامت در معیت پرچم متبرک رضوی با امام جمعه دیدار و همراهی و همکاری ایشان در ستاد دهه کرامت قدردانی کردند.

حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرقدس ضمن گرامیداشت دهه کرامت اظهار داشت: حضرت فاطمه معصومه(س) از محدثین و بزرگان زمان بوده و جایگاه علمی و منزلتی والا داشته و دارای مقام عصمت و شفاعت هستند و بارگاه حضرت معصومه(س) تجلی‌گاه مزار گمشده حضرت زهرا(س) است.

وی ضمن قدردانی از خادمیاران رضوی گفت: اقدامات خادمیاران در راستای نفع رسانی به مردم، احیای امر اهل بیت و تعظیم شعائر الهی بوده و این امر موجب تزریق روحیه معنوی میان اقشار مختلف مردم می‌شود.

حجت‌الاسلام جوکار ادامه داد: در دهه کرامت باید کرامت انسانی را در جامعه تقویت کرد و اخلاق، گفتار و رفتار کریمانه را با استفاده از سیره نورانی اهل بیت(ع) در جامعه ترویج داد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت