بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دورهمی پیشکسوتان انقلابی شهرستان قدس/ تصویری

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، در گام دوم و طلیعه دهه پنجم پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دورهمی پیشکسوتان انقلاب اسلامی در قلعه حسنخان(شهرستان قدس) با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار، امام جمعه، حجت الاسلام و المسلمین موسوی نژاد، امام جمعه اسبق، نماینده مجلس شورای اسلامی، مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید استان تهران، فرماندار، دادستان، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و جمع کثیری از ایثارگران و رزمندگان، در مسجد جامع شهرستان قدس برگزار شد.

در این دورهمی که همراه با نقل خاطرات پیشکسوتان انقلابی بود، نمایش تصاویر سیاه و سفید از مراسم راهپیمایی و گروه های بسیج گرفته تا درد و دل فرزند شهید با نمایش تصویر پیکر پدرش، محفل شور، حالی و رنگی دگر گرفت. همچنین به یاد آن دوران، اعضای گروه سرود دانش آموزان دیروز، به نام “ثارالله”، آوای انقلابیشان را دوباره خواندند.

 

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت