بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار اعضای انجمن اسلامی فرهنگیان با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، عصر امروز اعضای انجمن اسلامی فرهنگیان شهرستان قدس با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به جایگاه انجمن اسلامی اظهار داشت: انجمن اسلامی همانطور که نام اسلامی بر روی آن نهادینه شده است مشخص می شود که مانند اسلام دارای جامعیت است، برای ورود افراد به انجمن و فعالیت ها خط کشی سیاسی و جناحی وجود نداشته باشد و اهم فعالیت ها هم در عرصه فرهنگی و اجتماعی در مسیر اصل انقلابی و ولایی باشد.

وی افزود: هر شخصی انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارد با هر طرز فکری در انجمن اسلامی می تواند فعالیت داشته باشد و انجمن هم می تواند بعنوان یک اتاق فکر به مدیریت شهرستان، مسئولان فرهنگی و اجتماعی و همچنین مدیر آموزش و پرورش کمک کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: انجمن اسلامی معلمان برای خانواده های آنها هم برنامه های را طراحی و اجرا کنند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت