بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار اعضای رادیو اربعین با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، اعضای مجموعه رسانه ای قدس و کارگروه های آن با امام جمعه شهرستان قدس در آستانه اربعین حسینی و در راستای برگزاری رادیو اربعین (رادیو نمایشگاهی) در تالار آمفی تئاتر شهرک ابریشم دیدار و گفت وگو کردند.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان با ابراز خرسندی از برگزاری رادیو اربعین در فضای های نمایشگاهی و چنین برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان قدس یکی از دلایل تاثیرگزار این برنامه ها را حضور در کنار مردم دانست و افزود: استمرار و تداوم برنامه های فرهنگی موجب دمیدن روح امید و نشاط و پویا یی در جامعه و مردم نسبت به زندگی و انقلاب اسلامی و حاکمیت امیدوار تر خواهند شد و رابطه بین مردم و مسئولین تقویت می شود.
وی اظهار داشت: با توجه به جشن چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران و شکست توطئه های دشمنان این برنامه ها می‌تواند خدمت به انقلاب اسلامی و به شهرستان که خود نام قدس یک ظرفیت باشد بیانجامد و از نام قدس باید بهره ببریم و یکی از سرمایه های اجتماعی شهرستان که باید آن را بشناسیم و در صدد تقویت آن گام برداریم خود نام قدس به دلیل برجستگی که این نام و دشمن برایی کمرنگ نشان دادن نقاط قوت با چنین نام های مقابله می کند.
امام جمعه بیان داشت: نام شهرستان قدس برای دشمن به دلیل حساسیت نامش به قدری مهم است که با سرمایه گذاری های متعدد سعی در بد نام کردن، به چالش کشیدن آن دارد و اینکه در اذهان عمومی به گونه ای معرفی میکنند که با شنیدن نام آن بازتاب غلظی را انعکاس دهند.
وی عنوان کرد: یکی از نقاط ضعف در استان تهران عدم شبکه استانی تلویزیونی است و شبکه پنج سیما دیگر به صورت ملی برنامه های خود را ارائه می کند و نمی توان فعالیت های شهرستانهای استان خود را در آن باز تاب داد و به همان اندازه که شبکه استانی نداریم در بیشتر شهرستان ها هم دفتر واحد خبری صدا و سیما هم وجود ندارد و دشمن به وسیله ماهواره در خانه ها حضور دارد اما شبکه ای که مردم فعالیت های خودشان را ببینند در شهرستان ها وجود ندارد و این یک معظل است.

امام جمعه شهرستان قدس تاکید کرد: اصحاب رسانه با فعالیت های فرهنگی که انجام می دهند این خلاء و عدم وجود رسانه استانی را با استفاده از فضای مجازی و شنیداری و رسانه های مکتوب پر کنید و با کسانی که به دنبال بدنام کردن نام قدس هستند که این یک خیانت است مقابله کنید.

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت