بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار امام جماعت و هیئت امنای مسجد حضرت ولیعصر (عج)زرنان پایین با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه،صبح امروز امام جماعت و هیئت امنای مسجد حضرت ولیعصر (عج)روستای زرنان پایین با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام و المسلمین جوکار دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار مسئول هیات امنا گزارشی از فعالیتهای این مسجد ارائه نمود  . در ادامه این دیدار امام جمعه شهرستان قدس ضمن خیرمقدم  و تبریک  اعیاد شعبانیه اظهار داشت: اوایل ماه جاری  شهرستان قدس با بارندگی های بسیاری همراه بود و خطر وقوع سیل روستای زرنان را تهدید میکرد که  با تلاش شبانه روزی ستاد مدیریت بحران این خطر رفع شد همچنین تصریح کرد: سال جدید را که با اعیاد شعبانیه مقارن شده به فال نیک گرفته و سال زراعی پر برکتی را برای کشاورزان روستا آرزومندم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت