بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار امام جمعه شهرستان قدس با جانبازان سرافراز

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس در آخرین روز ماه شعبان به همراه مدیر اجرایی قرارگاه فرهنگی، معاون سیاسی انتظامی فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانباز سرافراز قهری، صبح امروز دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار علاوه بر تجلیل و قدردانی از فداکاری‌ها و ایثارگری‌های جانبازان انقلاب اسلامی، با نحوه کار، زندگی و مشکلات این قشر و وضعیت بالینی ایشان اطلاع پیدا کردند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت